Nauka jazdy w Szczecinie

Zdobycie prawa jazdy to niewątpliwie ważny moment w życiu. Dla nastolatków, którzy zaraz po osiemnastych urodzinach pędzą do ośrodków szkolenia kierowców, jest to pierwszy symbol dorosłości. Z kolei osoby, które decydują się na kurs później, marzą o wygodzie i samodzielności, często mając już dosyć komunikacji miejskiej. Wspólny punkt jest taki, że każdy kursant jest przejęty, często zdenerwowany, a przecież nie musi tak być. Zwłaszcza, że kierowca powinien wykazywać się spokojem, opanowaniem i pewnością.

Kursy na prawo jazdy w Szczecinie – w naszej szkole Alien – prowadzone są przez prawdziwych profesjonalistów, którzy w przystępny i bezstresowy sposób wytłumaczą zasady ruchu drogowego. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży i potrafimy indywidualnie podejść do każdego klienta. Dzięki temu kurs na prawo jazdy kat. A i B w szczecińskiej firmie Alien jest gwarancją posiadania kompleksowej wiedzy teoretycznej i opanowania wszystkich umiejętności praktycznych.

Jak zdać egzamin na prawo jazdy w Szczecinie?

Wielu początkujących kursantów zadaje sobie pytanie, jak zdać egzamin na prawo jazdy w Szczecinie? Przecież trasa przejazdu egzaminacyjnego pełna jest najróżniejszych „pułapek” i specyficznych miejsc, które trzeba zapamiętać! Decydując się na kurs w naszej szkole jazdy nie uczymy Cię, jak na pamięć przejechać dane skrzyżowanie. Pokazujemy, jak prawidłowo je pokonać, ale jednocześnie kładziemy ogromny nacisk na zrozumienie przepisów. Mówiąc krótko – zawsze wyjaśniamy, dlaczego należy jechać tak, a nie inaczej. Na bieżąco śledzimy zmiany w organizacji ruchu na trasach egzaminacyjnych.

Wiemy, że hasła, takie jak „Aleja Wyzwolenia” czy „Plac Grunwaldzki” wzbudzają ogromne emocje wśród kursantów. Pamiętajmy jednak, że wielu kursantów te same trasy będzie pokonywać każdego dnia dojeżdżając do pracy lub szkoły. Odpowiednio przygotowany kursant będzie wiedział, w jaki sposób zareagować w danej sytuacji. Zdawalność egzaminów na prawo jazdy kat. B w Szczecinie wynosi nieco ponad 30%. Dla wielu osób egzamin jest bardzo stresującym przeżyciem, dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy kursy antystresowe. Powiemy Ci, w jaki sposób możesz pokonać stres i zdać egzamin!

grafika

1. Przy zakupie pakietu 5 godzin dodatkowych jazdy + szósta za 50%.

2. Przyjdź na kurs z inną osobą i skorzystaj z rabatu 50 zł (ta promocja łączy się z innymi).

3. Jeśli polecona przez Ciebie (kursanta naszej szczecińskiej szkoły jazdy) osoba zapisze się na kolejny kurs – masz godzinę gratis

4. RAZEM RAŹNIEJ – RAZEM TANIEJ do wykorzystania. Ta promocja trwa do czasu zaliczenia egzaminu państwowego.

Kat A: Przyjdź w grupie 3 osób na ten sam kurs – każdy otrzyma super rabat – 1900* zł za kurs.
Kat B: Przyjdź w grupie 3 osób na ten sam kurs – każdy otrzyma super rabat – 1850* zł za kurs.

*zniżki obowiązują w przypadku wpłaty jednorazowej. Cennik obowiązuje od 20.01.2020 r.

5. Kursy antystresowe – zyskaj pewność siebie i opanowanie na egzaminie, o szczegóły pytaj w biurze.

6. Gratis otrzymasz testy i książkę! Kierujemy na badania lekarskie.

Uwaga! Promocje nie łączą się.

Jazdy doszkalające w Szczecinie

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka jazdy w szkole Alien w Szczecinie dawała Państwu – poza zdobyciem niezbędnych umiejętności – zadowolenie z prowadzenia auta. W przyjemnej i pełnej wyrozumiałości atmosferze, doprowadzimy Państwa do egzaminu, który powinien być już tylko formalnością.

A jeśli egzamin na prawo jazdy w Szczecinie mają Państwo za sobą, ale w dalszym ciągu brakuje nieco pewności za kierownicą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jazd doszkalających.

Zapraszamy!

grafika