Promocje dla kursantów

Zdobycie prawa jazdy to niewątpliwie ważny moment w życiu. Dla nastolatków, którzy zaraz po osiemnastych urodzinach pędzą do ośrodków szkolenia kierowców, jest to pierwszy symbol dorosłości. Z kolei osoby, które decydują się na kurs później, marzą o wygodzie i samodzielności, często mając już dosyć komunikacji miejskiej. Wspólny punkt jest taki, że każdy kursant jest przejęty, często zdenerwowany, a przecież nie musi tak być. Zwłaszcza, że kierowca powinien wykazywać się spokojem, opanowaniem i pewnością.

Kursy na prawo jazdy w Szczecinie – w naszej szkole Alien – prowadzone są przez prawdziwych profesjonalistów, którzy w przystępny i bezstresowy sposób wytłumaczą zasady ruchu drogowego. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży i potrafimy indywidualnie podejść do każdego klienta. Dzięki temu kurs na prawo jazdy kat. A i B w szczecińskiej firmie Alien jest gwarancją posiadania kompleksowej wiedzy teoretycznej i opanowania wszystkich umiejętności praktycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=19qRWluuff0
grafika

1. Przy zakupie pakietu 5 godzin dodatkowych jazdy + szósta za 50%.

2. Przyjdź na kurs z inną osobą i skorzystaj z rabatu 50 zł (ta promocja łączy się z innymi).

3. Jeśli polecona przez Ciebie (kursanta naszej szczecińskiej szkoły jazdy) osoba zapisze się na kolejny kurs – masz godzinę gratis

4. RAZEM RAŹNIEJ – RAZEM TANIEJ do wykorzystania. Ta promocja trwa do czasu zaliczenia egzaminu państwowego.

Kat A: Przyjdź w grupie 3 osób na ten sam kurs – każdy otrzyma super rabat – 2250* zł za kurs.
Kat B: Przyjdź w grupie 3 osób na ten sam kurs – każdy otrzyma super rabat – 2250* zł za kurs.

*zniżki obowiązują w przypadku wpłaty jednorazowej. Cennik obowiązuje od 31.05.2021 r.

5. Kursy antystresowe – zyskaj pewność siebie i opanowanie na egzaminie, o szczegóły pytaj w biurze.

6. Gratis otrzymasz testy i książkę! Kierujemy na badania lekarskie.

Uwaga! Promocje nie łączą się.

Doszkalanie jazdy w Szczecinie – dodatkowe godziny

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka jazdy w szkole Alien w Szczecinie dawała Państwu – poza zdobyciem niezbędnych umiejętności – zadowolenie z prowadzenia auta. W przyjemnej i pełnej wyrozumiałości atmosferze, doprowadzimy Państwa do egzaminu, który powinien być już tylko formalnością.

A jeśli egzamin na prawo jazdy w Szczecinie mają Państwo za sobą, ale w dalszym ciągu brakuje nieco pewności za kierownicą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jazd doszkalających.

Zapraszamy!

grafika