Drodzy kursanci w dniach 29.05-02.06.24 biuro będzie nieczynne. Zapraszamy w następny dzień roboczy. Pozdrawiamy serdecznie

Jazdy doszkalające Szczecin

Przed egzaminem, który pozwala zdobyć prawo jazdy wybranej przez Ciebie kategorii, warto zapisać się na jazdy doszkalające w Szczecinie. Wykupienie dodatkowych godzin pozwala nabrać kursantowi pewności siebie, niezwykle przydatnej w czasie stresującej sytuacji. Podobnie jak kurs podstawowy także ten czas osoba, która przygotowuje się do zdawania egzaminu, spędza pod czujnym okien jednego z naszych doświadczonych instruktorów.

Dodatkowe godziny doszkalające pozwalają także na poznanie wielu nowych i niespodziewanych sytuacji, do jakich może dojść na drodze nie tylko w czasie egzaminu, ale i później podczas codziennego korzystania z pojazdu. To doskonały moment na przećwiczenie różnych sposobów parkowania, wyprowadzania samochodu z poślizgu czy poznanie stylu jazdy w dużym mieście. To również okazja do sprawdzenia własnych kompetencji w obecności instruktora i czas na korektę złych nawyków.

Kto skorzysta na jazdach doszkalających?

Na jazdach doszkalających skorzystają wszyscy młodzi kierowcy, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia i wiedzą, że mogą je zdobyć tylko, gdy sami prowadzą samochód. Docenią je także osoby, którym nie udało się zdać egzaminu w pierwszym terminie. Będą oni mogli skorygować swój styl jazdy, przećwiczyć manewry, w czasie których popełnione zostały błędy, a wreszcie nabrać pewności, że następne podejście zakończy się sukcesem.

Choć jazdy doszkalające przed egzaminem cieszą się największą popularnością wśród kierowców, którzy uczą się prowadzić samochód, nasza propozycja skierowana jest także do osób po zakończeniu kursu na prawo jazdy kat. A w Szczecinie. Do wykupienia dodatkowych godzin zachęcamy nie tylko kursantów szkoły Alien, ale także absolwentów innych ośrodków szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu.