alien ubezpieczenia szczecin logo
Emilia-Trener-Michalska

 

Wybierając ubezpieczenie OC powinniśmy porównać wszystkie oferty i wybrać tę dla nas najkorzystniejszą. Nie zawsze cena powinna stanowić o naszym wyborze. Często zdarza się, że w umowie z usługodawcą ukryte są różne zapisy. Najczęściej firmy ubezpieczeniowe przeprowadzają z nami ankietę telefoniczną, podczas której podajemy informacje na temat naszej historii za kierownicą. Możemy też wcześniej wypełnić formularz przez Internet. Jest on wysyłany do wielu firm, które następnie przygotowują dla nas indywidualne propozycje.

Jak wybrać ubezpieczenie OC?

Zasadą jest, że doświadczeni kierowcy otrzymują zazwyczaj lepsze warunki od tych „świeżo upieczonych”. Z tego powodu część młodych osób korzysta z takich metod jak współwłasność auta z jednym ze swoich rodziców. Wtedy ubezpieczyciel łagodniej podchodzi do kierowcy i oferuje mu zniżki na polisę. Na niższe ceny mogą liczyć też osoby powyżej 26 roku życia. Gdy przekroczy się tę granicę wieku – firmy są już bardziej elastyczne w ustalaniu kwoty składki na ubezpieczenie. Gwarantujemy świetne warunki zarówno dla młodych, jak i doświadczonych kierowców. Ubezpieczenie OC w Szczecinie jest bardzo ważne, ponieważ jest to duże miasto ze sporym natężeniem ruchu. Już teraz zabezpiecz się przed skutkami ewentualnej kolizji – skontaktuj się z naszym agentem i wspólnie z nim omów Twoje potrzeby!

Promocja dla obecnych kursantów Alien Nauka Jazdy

  • OC zniżka -8% na hasło “Alien Ubezpieczenia”;
  • AC zniżka -15% na hasło “Alien Ubezpieczenia”;
  • Możliwość płatności w ratach na hasło promocji “Alien Ubezpieczenia”;

Promocja dla byłych kursantów Alien Nauka Jazdy

  • OC zniżka -8% na hasło “Alien Ubezpieczenia”;
  • AC zniżka -15% na hasło “Alien Ubezpieczenia”;
  • Możliwość płatności w ratach na hasło promocji “Alien Ubezpieczenia”;

Otrzymasz od nas wsparcie i pakiet korzyści:

Odbiór prawa jazdy jest pierwszym krokiem w stronę zakupu samochodu czy motocykla. Nabycie pojazdu wiąże się natomiast z koniecznością wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego. Obowiązkowe jest ubezpieczenie OC, natomiast polisa AC ma charakter dobrowolny. O ile w przypadku OC wybór determinuje przede wszystkim cena, tak autocasco wymaga znacznie dokładniejszej analizy ofertowej.

Zdałeś egzamin na prawo jazdy i planujesz zakup auta? Nie wiesz, jakie ubezpieczenia wybrać? W ramach świadczonych usług:

  • pomożemy Ci wybrać auto, bo koszty utrzymania w tym ubezpieczenia są dla Ciebie ważne,
  • będziemy pomocni przy rejestracji auta,
  • znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pakiet ubezpieczeń, bo mamy dostęp do 40 firm ubezpieczeniowych,
  • zaproponujemy Ci najkorzystniejszą opcję, z kim przystąpić do ubezpieczenia OC, jeśli masz od 18 do 27 lat;

Zdaj się na naszą wiedzę oraz doświadczenie.

Ubezpieczenia OC i AC – promocje

Interesują Cię ubezpieczenia komunikacyjne i szukasz atrakcyjnej oferty? Poniżej prezentujemy aktualne promocje skierowane do obecnych oraz były kursantów ośrodka szkoleniowego Alien. Dzięki temu, na polisach możesz zaoszczędzić nawet do 15%.

Gdzie nas znaleźć w Szczecinie?

Ubezpieczenie OC i AC w Szczecinie objęte promocją dostępne są w  naszych biurach w Szczecinie przy Pl. Kościuszki (vis a vis KFC) i na Prawobrzeżu

Biura Alien Ubezpieczenia:

Alien Ubezpieczenia Centrum Szczecina
(proszę kierować się do biura Alien Nauka Jazdy)
Al. Piastów 59/4
70-335 Szczecin
tel. kom. 508-336-806
Poniedziałek – Piątek 10 -17
Sobota nieczynne
 

——————————————————-

Alien Ubezpieczenia Prawobrzeże
Ul. Bośniacka 3
70-842 Szczecin Dąbie
Poniedziałek – Piątek 11-17
 
Contact Form
Koszyk