O firmie - auto szkoła Alien w Szczecinie

Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby każdy z kursantów czuł się dobrze i swobodnie. Dlatego zatrudniamy tylko spokojnych i profesjonalnych instruktorów, którzy cierpliwie nauczą Państwa wszystkich zasad prowadzenia samochodu.

W szkole jazdy Alien cenimy nowoczesność i przyjazną atmosferę. Do kursantów podchodzimy w sposób indywidualny, kładąc szczególny nacisk na naukę zagadnień, z którymi sobie nie radzą. Nie wyznaczamy również limitu kilometrów. Nasze kursy prawa jazdy w Szczecinie prowadzimy wyłącznie na sprzęcie egzaminacyjnym – motocyklach Yamaha oraz samochodach marki Toyota.

 

 

Oferta naszego ośrodka szkolenia kierowców

 

 

Chcemy zapewniać kompleksowe rozwiązania, dlatego proponujemy Państwu możliwość przeprowadzenia badań lekarskich w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy oszczędność czasu i pieniędzy. Opłatę za kurs prawa jazdy można spłacać w wygodnych dla kursanta ratach. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat możliwości płatności, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Z oferty naszego ośrodka szkolenia kierowców Alien skorzystać może każdy. Przez wiele lat pracy wyszkoliliśmy całe mnóstwo kierowców, którzy z sentymentem wspominają kursy. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami.

Podczas szkoleń praktycznych kat. A1, A i kat. B gwarantujemy naukę pod okiem doświadczonych instruktorów, których kompetencje potwierdza wysoka zdawalność egzaminów przez naszych kursantów. Prowadzimy szkolenia podstawowe, uzupełniające, a także jazdy doszkalające (DLA OSÓB MAJĄCYCH PRAWO JAZDY). Naukę jazdy rozpoczynamy na placu manewrowym, który znajduje się na terenie parkingu TESCO przy ul. Milczańskiej.

Szkolenie praktyczne kat. A1, A i kat B.

• Nauka pod okiem doświadczonych instruktorów oraz wysoka zdawalność.

Naukę jazdy rozpoczynamy na placu manewrowym, który znajduje się na terenie parkingu TESCO przy ul. Milczańskiej.

• Prowadzimy szkolenie podstawowe, uzupełniające, a także jazdy doskonalące (DLA OSÓB MAJĄCYCH PRAWO JAZDY).

Mapa dojazdu do placu Alien Nauki Jazdy, Ul. Milczańska 31F – przy Tesco

Plac manewrowy Alien dojazd